Objavte očarujúcu krásu diamantu

Krásu a žiaru diamantov ľudia obdivovali od nepamäti. I dnes nás stále fascinujú svojou dokonalosťou. Hra farieb diamantov v očiach vašej lásky a úsmev na jej perách, keď vysloví to čarovné slovíčko „Áno“ je niečo, na čo nezabudnete celý život.

Keď sa rozhodnete vašu vyvolenú očariť diamantovým zásnubným prsteňom od nás, môžete si byť istý kvalitou našej práce a dokonalými diamantmi.

Diamanty sú do zásnubných prsteňov osádzané výlučne ručne. Precíznou prácou garantujeme kvalitu osadenia.

Ku každému diamantu prikladáme certifikát od graduovaného GIA gemológa.

Diamanty nad 0,30 ct sú certifikované najprestížnejším laboratóriom na certifikovanie diamantov na svete – GIA (Gemological Institute of America). Majú laserovú inskripciu (laserom vypálené číslo certifikátu na rundiste diamantu).
Pred osadením diamantu nad 0,30 ct do vášho zásnubného prsteňa vám špeciálnym fotoaparátom urobíme fotografiu laserovej inskripcie na diamante a túto fotografiu vám následne pošleme na e-mail.

90% našich diamantov má dokonalý brus. Excelentný a veľmi dobrý brus vytvára efekt Hearts & Arrows (Srdcia a šípy). Vtedy je možné pri pohľade na tabuľku diamantu pozorovať osem pravidelných šípov a pri pohľade na diamant zo strany pavilónu je viditeľný vzorec ôsmich sŕdc. Tento efekt je možné pozorovať len cez špeciálnu lupu, ktorú od nás k zásnubnému prsteňu s diamantom nad 0,30 ct dostanete ako DARČEK.

 

Údaje o cenách a parametroch diamantov nájdete v našej GALÉRII