Originalita a krása ukrytá v drahom kameni.

Diamant nie je jediným drahým kameňom, ktorý sa môže trblietať na prste dámy vášho srdca. Ten čarovný okamih, keď si kľaknete pred vašu vyvolenú a vyslovíte formulku “Vezmeš si ma?“ , na prst jej nasadíte zásnubný prsteň s drahým kameňom, tento okamih budete mať v srdci ukrytý navždy.

Je veľké množstvo drahých kameňov, ktoré si môžete vybrať do zásnubného prsteňa. Môžete sa rozhodnúť, či to bude ohnivý červený rubín alebo granát, tak ako spaľujúca vášeň a láska, upokojujúci a zrak priťahujúci zelený smaragd alebo chromdiopsid, ako nekonečný oceán modrý zafír alebo tanzanit, tak ako nebo počas krásneho letného dňa modrý topáz či akvamarín, nežný a romantický ružový morganit alebo ruženín, slnečný a energiu dodávajúci žltý citrín, či fialový ametyst, elegantný a dôstojný.

Všetky drahokamy sú špičkovej kvality, ručne brúsené. Drahé kamene sú do prsteňov osádzané výlučne ručne. Precíznosťou osadenia garantujeme kvalitu našej práce.

Ku každému drahému kameňu osadenému v zásnubnom prsteni prikladáme certifikát od nezávislého graduovaného gemológa alebo od profesionálnej certifikovanej brusičky drahých kameňov.

 

Údaje o cenách a parametroch drahých kameňov nájdete v našej GALÉRII