K remeslu zlatníka-klenotníka som prvýkrát oficiálne privoňal v roku 1996. Odvtedy som vyskúšal všetky technológie výroby, výrobných postupov, od ručnej práce, až po najmodernejšiu 3D technológiu. Mojimi rukami prešli kovy od striebra až po platinu. Mám rád precíznu a dokonalú prácu, svojim klientom sa snažím propagovať a ukázať to, čo na Slovensku chýba, čoho je tu nedostatok. Ponúkam a vyrábam kvalitné slovenské výrobky, som členom Cechu zlatníkov Slovenska.

Do svojich šperkov osádzam len diamanty špičkovej kvality. Kamene si vyberám a nakupujem sám, priamo na diamantovej burze a mám odborníkov priamo vo svojom teame.

Kvalitu svojej práce garantujem 15-ročnou zárukou a bezplatným doživotným garančným servisom, ktorý zahŕňa kontrolu osadenia kameňa, obnovu povrchu (lesku, matu), obnovu povrchovej úpravy (rhodiovanie).

Usilujem sa neustále zlepšovať, posúvať dopredu, sledovať nové trendy, predkladať ľudom stále niečo nové, originálne, dokonalejšie. Je to neustály proces, ktorý napreduje a 3D technológiou nekončí.